Європейська сертифікація

Європейська сертифікація безпеки

При розміщенні на зовнішніх ринках різного роду продукції, вся вона повинна відповідати стандартам тієї держави, куди буде поставлятися. При поставках всередині ЄС, весь товар повинен відповідати певним європейським стандартам, які передбачає Європейська сертифікація.

У всіх країнах, та чи інша галузь або виробництво, пов’язані з промисловістю, повинні відповідати технічним директивам і стандартам, це допомагає розвиватися і інтегруватися в світовій торгівлі.

Якщо говорити про Європейський Союз, то на його території вжито всіх необхідних заходів для безперешкодної міжнародної торгівлі між ЄС та іншими країнами. Якщо такі держави мають необхідний рівень розвитку, наприклад, технічного, підхід до оцінки відповідності якості та безпеки продукції, Європейське Співтовариство підписує з ними договір про взаємне визнання випробувального характеру заходів.

На сьогоднішній день, такі угоди підписані з США, Японією, Швейцарією, Новою Зеландією, Австралією та Канадою. Цей факт дає можливість експортувати в зазначені країни товари, на яких є маркування СЄ.

ЄС маркування

Такі позначення на товарі- результат перевірки на відповідність продукції, що ввозиться директивам Європейського Союзу.

Маркування СЄ обов’язкове для продукції, яка потрапляє під Директиву Глобального і Нового підходу ЄС, згідно з нею, слід наносити знак СЄ. Компанії виробники не мають права вибирати, наносити чи ні, якщо все добре, то обов’язково наноситися знак, якщо є якісь відхилення, то це робити заборонено.

Під таке маркування потрапляє 24 види різних товарів, в їх числі є іграшки для дітей, вибухові речовини, електричне обладнання, будматеріали і вироби для будівництва, ліфти, засоби індивідуального захисту, прилади для медичного призначення, інші, не більше важливі вироби.

ЄС маркування неодмінно розміщується на всіх товарах, якщо вони потрапляють під Директиву, чітко визначає такий вид позначень і всю процедуру «Європейська сертифікація». Якщо CЄ (CE MARK) неможливо нанести на всю продукцію, то його розміщують на упаковці. Вже згадана маркування дає чіткий сигнал про те, що виробник підтверджує відповідність продукції Директивам і стандартам Європейського Союзу.