Висновок СБУ

14625960-pensive-young-man-with-business-plan-concept

Висновок Служби Безпеки України надається митним структурами в процесі митного оформлення товарів, які класифікуються, як спеціальні технічні засоби або засоби захисту інформації, з урахуванням своїх характеристик або властивостей.
Будь-який суб’єкт підприємницької діяльності може особисто звернутися до СБ України (ДСТСЗІ СБ України) за висновком щодо його належності або неналежності до спеціальних технічних засобів.
Для цього необхідно подати наступний перелік документів:

  • зовнішньоекономічний договір;
  • товаросупровідні документи;
  • інші документи, що дозволяють класифікувати товар за призначенням.

При виникненні спірних питань, щодо приналежності до спеціальних технічних засобів певного технічного вироба, що перебуває в розробці, виготовляється і реалізується підприємством, необхідно звернутися в експертно-технічну комісію СБУ.
Розробка висновку СБУ представляє собою етапи, пов`язані з серійним виробництвом. Сюди входять такі етапи як розробка проекту, його аналіз, дослідження за проектом, складання та випробування моделей, проектні концепції, схеми, технічна документація і процес передачі технічної документації у виробництво, конструктивне виконання складання, а також макетування.

Розробка і виробництво рішення проводяться тільки на підставі технічного завдання та відповідно до технічної документації, затвердженої державним (іноземним) замовником і узгоджені органом ліцензування.
Цікавить безкоштовна консультація з питань отримання висновку СБУ? Не втрачайте час, телефонуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *