Відписка зі служби контролю з наркотиків про відсутність прекурсорів в продукції

4640

Прекурсор – речовина, яка використовується при виробництві, виготовленні і переробці наркотичних засобів і психотропних речовин. До прекурсорів також відноситься будь-який хімічний реагент, який бере участь в любій стадії виробництва токсичного хімікату, незалежно від способу. Хімічний реагент виконує дуже важливу роль у визначенні ступеня токсичності продукту. Він досить швидко вступає у взаємодію з іншими хімічними речовинами.

Для отримання відписки по прекурсорів обов’язкова наявність відповідної матеріально-технічної бази, персоналу з відповідною кваліфікацією, умов, що забезпечують облік та збереження прекурсорів, наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, а також нормативно-технічної документації.
Перелік наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів затверджено і регулюється Кабінетом Міністрів України (постанова № 770 від 6 травня 2000 р.)

У тому випадку, якщо продукт містить прекурсори в недостатній кількості для отримання ліцензії, то Державною службою України з контролю за наркотиками видається Лист-роз’яснення (відписку).
Для отримання відписки по прекурсорів потрібно наступний перелік документів:
• Документи фірми
• Заповнена заявка
• Копія договору і копія генеральної специфікації
• Відомості щодо хімічного складу речовин та товарів, що плануються до ввезення або вивезення
• Копія документа, який підтверджує якість товарів, які плануються до експорту або імпорту, копія сертифіката відповідності або рішення в системі УкрСЕПРО (можливе надання одного із зазначених документів)
• Інформація щодо хімічного складу речовин та товарів, які підлягають імпорту або експорту
• Доручення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *