Стандарт ISO 9001

The mechanism

ISO 9001

Стандарт ISO 9001 – це один з різновидів міжнародних стандартів, який відповідає за сукупність вимог, котрі висуваються системі управління будь-якого підприємства, незалежно від масштабу і напрямку діяльності. Подібні ДСТУ неодноразово були змінені і переглянуті, тому їх можна вважати найбільш точними і якісними, адже вони регулюють практично всі важливі аспекти. У всьому світі близько 200 країн вже приєдналися до цих нормативів, так що, це дозволяє уникати неточностей або розбіжностей в законодавстві кожної країни.
Сертифікат ISO 9001 дає зрозуміти вашим коллегам і конкурентам, що підприємство працює злагоджено як годинниковий механізм і готово вийти на новий рівень роботи. Цей документ спрямований не на конкретний продукт, а на усі товари і послуги в загальному. Завдяки тому, що він закріплює основні поняття і вимоги, можливе його неодноразове використання в різних питаннях.
Оскільки останнім часом, Україна націлена на європейську інтеграцію і вибрала цей шлях розвитку, то прийняття та приєднання до ІСО 9001,може в деякій мірі гарантувати нам успіх у цій справі. Це також дає нам можливість продемонструвати готовність до змін і зарекомендувати себе як надійного ділового партнера.
Тепер можна розглянути які ж переваги будуть у компанії, яка прийняла ISO 9001:
– Можливість зростання потенціалу на світовій арені
– Поліпшення продуктивності та якості продукції
– Додаткова відповідальність працівників, це зменшує ризик виробничих аварій
– Співпраця не тільки з національними партнерами, але й з міжнародними фірмами
– Підвищення конкурентоспроможності
– Зменшення кількості витрат на підприємстві
– Стимул для подальшого розвитку
– Збільшення кола споживачів
– Отримання нових вигідних пропозицій.
І це ще не всі переваги, які компанія може отримати, запровадивши цей стандарт на своєму підприємстві.
Прийняттям і впровадженням ДСТУ iso 9001 займаються спеціальні органи, які не залежать ні від держави, від інших приватних фірм. Це гарантує чистоту і прозорість усього процесу.
Будьте готові до того, що весь період отримання даного сертифікату, може відняти у Вас чимало фінансових витрат і часу. Але це лише невелика жертва в порівнянні з тим, які можливості відкриються перед Вами після прийняття цього стандарту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *