Сертифікат якості

shutterstock_70432612

Сертифікат якості

Як би дивно це не прозвучало, але все частіше споживачі не вірять гарним словам і обіцянкам рекламодавців. Вони тепер стали звертати увагу не так на яскраву упаковку продукту, як на його корисні властивості і склад. Якраз тому, виробникам в першу чергу варто звернути увагу на сертифікат якості, який гарантує успіх на ринку. Без нього дуже просто програти битву за покупців.

Сертифікат УкрСЕПРО є юридичним документом з усіма необхідними реквізитами, який підтверджує якість продукту і його відповідність Держстандартам, ДСТУ та іншим стандартам. Це не тільки дає можливість компанії легально представляти себе на ринку послуг, це також покращує імідж, а це призводить до збільшення попиту і залученню нових клієнтів.

Щоб отримати сертифікат якості на продукцію, слід пройти деякі стадії. Перш за все, що від Вас потрібно – це подати заяву в орган сертифікації. Здавалося б, ну що може бути простіше? Але якраз на цьому етапі виникають труднощі з правильним оформленням документів. Далі слід зібрати повний комплект необхідних офіційних паперів, перелік яких Вам надасть організація. Потім починається найбільш хвилюючий період розгляду заяви, за результатами якого і виноситься рішення.

Перед тим, як Вам на руки видаються сертифікати якості, потрібно пройти ще ряд випробувань, які підтверджують готовність товару потрапити на полиці магазинів. І завершальний етап – це реєстрація в єдиному реєстрі. Не забувайте і про те, що сертифікат якості в Україні буває декількох видів: для одиничного вироба, на всю партію і для тих товарів, які випускаються серійно.

Сертифікат якості продукції може бути не обов’язковим для деяких товарів, які ввозяться на територію України через кордон. Але їх перелік чітко закріплений в законодавстві, зокрема до них відносяться:
– Об’єкти мистецтва, необхідні для проведення виставок.
– Добровільна гуманітарна допомога.
– Подарунки.
– Інвестиції.
– Тимчасово ввезені об’єкти.

Якщо існують товари, на які не потрібна сертифікація, то поруч з ним є і ті продукти, які в обов’язковому порядку вимагають такого дозволу:
– Предмети побутової хімії
– Нафтопродукти і їх складові
– Металоконструкції та вироби, необхідні для промисловості
– Товари технічного призначення і т.д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *