Сертифікат Митного союзу

Сертифікат відповідності технічним регламентам МС (Митного Союзу) – документ, яким спеціальний сертифікаційний орган засвідчує відповідність вимогах технічних регламентів Ситного Союзу. Він є необхідним і достатнім для постачання різних товарів на ринок Білорусі, Казахстану, Росії.

Для отримання такого сертифіката, крім заповненої заявки, потрібно ще надати чималу кількість документації:

– Копію випробувальних протоколів виробів з доданою до них копією атестата компетентності лабораторії.

– Копії санітарно-епідеміологічних висновків, ліцензій, інших виданих документів.

– Паспорт на товар / продукт.

– Технічний опис виробу.

– Копію сертифікату якості (якщо є).

– Довідку про наявність, можливості і стан власної бази, для випробувань виробів, копії свідоцтв про акредитацію (якщо є).

– Інструкцію з експлуатації.

– Копію свідоцтва про державну реєстрацію підприємства.

– Технічні умови, або документ, який їх замінює.

Декларація про відповідність технічним регламентам ТС- документ, за допомогою якого, постачальник, виробник, продавець або уповноважена виробником особа засвідчує про відповідність товарів, що випускаються, вимогам тех. регламентів МС.

Випадки, в яких обов’язкова декларація, що розглядаеться

Якщо товар / виріб поширюється декларування за вимогами тех. регламентів МС, то наявність відповідної декларації є обов’язковою. Кожен технічний регламент має певний перелік товарів, при виробництві яких необхідно беззаперечно зареєструвати декларацію. Якщо законодавством тієї чи іншої держави, встановлено декларування відповідності товару певним нормам, то без зареєстрованої декларації, випуск виробів, незалежно від їх призначень, неможливий з точки зору законності.

Говорячи про юридичну вагу, сертифікат і декларація відповідності є рівноправними документами.
Термін дії декларації, яка була зареєстрована, залежить від певних властивостей товару і схеми декларування, максимальний період-п’ять років.

Згідно з вимогами технічних регламентів, по закінченню терміну дії, доказові матеріали та декларація, зберігаються у компанії заявника протягом 10-ти років після кінця терміну дії документа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *