Ліцензія на медичну практику

Ліцензія на медичну практику

Професію доктора можна назвати престижною і вельми популярною серед молоді, але насправді, щоб отримати право на лікування людей, потрібно пройти величезну кількість перевірок, процедур або навіть випробувань.

Ліцензія на медичну практику – це офіційний дозвіл, що видається уповноваженим з охорони здоров’я органом, на заняття медичною діяльністю. В основному, для її отримання, обов’язковою є наявність спеціальної освіти, що дає право подати до Міністерства охорони здоров’я України заяву, приклад якої можна знайти на сайті самого міністерства. Дана заява розглядається не більше 10 днів, після чого офіційно присвоюється ліцензія на медичну практику. Але існує і прогалина в законодавстві, завдяки якій, таку ліцензію може отримати і фізична особа-підприємець без медичного диплома. Це зазначено в ліцензійних умовах господарської діяльності з медичної практики. На думку багатьох фахівців, таке нововведення дещо ризиковане, так як дає можливість некомпетентним співробітникам надавати подібні послуги.

Ліцензія на приватну медичну практику, за процедурою отримання, практично нічим не відрізняється від ліцензії необхідної для роботи в державних установах. Різниця полягає лише в тому, що кандидат на отримання дозволу, зобов’язаний надати інспектору спеціально обладнане місце, де і буде проходити його практика.

Бувають прецеденти, коли заявники отримують відмову, в цьому випадку не потрібно завчасно падати духом. Перш за все необхідно проаналізувати причини такого рішення, і якщо проблема полягає в неправильно оформлених документах, то звернувшись в юридичну консультацію, Ви за лічені дні зможете усунути всі недоліки.

Також існує процедура оскарження відмови у видачі ліцензії в органах що стоять вище. Якщо аналізувати юридичну практику, то для отримання позитивного результату, все-таки варто звернутися за допомогою до фахівців, які зможуть грамотно скласти і подати апеляцію.

Ліцензія на медичну практику України – справа серйозна, тому що на кону стоїть майбутнє вашої професії, тому, щоб мінімізувати витрати часу і грошей, потрібно з першого разу упевнитися в правильності і актуальності усіх документів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *