Лист на ТУ (ТехнічніУмови)

Швидко і якісно розробляємо Технічні Умови під ключ!!!

Документи які необхідно надати:

1. Список продукції, що плануєте виготовляти, склад даної продукції, короткий опис процесу виготовлення, термін реалізації, та якщо є особливості при виробництві, або іншими словами ваші побажання про те, що б Ви хотіли бачити в нормативному документі.
2. Вказати назву нормативного документу (наприклад: соки, смузі, пюре фруктові прямого віджиму).
3. Реєстраційні документи юридичної чи фізичноїособи, яка буде отримувачем , тобто власником даних технічних умов (тобто вам потрібно в електронному вигляді прислати виписку, справкуналогової про взяття на облік та витяг з Державного Реєстру).

Нормативний документ розробляється в три етапи:
1. Написання тексту ТУ, по термінам 7-10 днів. На виході отримуєте текст ТУ та номер ТУ, що дає вже право починати процес оформлення пакету документів, а саме – протокол СЕС та сертифікат для реалізації продукції.
2. Погодження тексту ТУ з Держпродспоживслужбою, по термінам 30 днів. На виході отримуєте Гігієнічний висновок СЕС на проект ТУ, що підтверджує дані ТУ на виготовлення продукції?
3. Постанова на облік в CSM, по термінам 7-10 днів. На виході отримуєте зареєстрований тазавірений текст ТУ з перевіреними нормативами на відповідність діючих стандартів та законів, скріплений печатками на титульній, та на всіх інших сторінках, органом з сертифікації та метрології.
2-ий та 3-ій проводяться паралельно, тому термін виконання ТУ під ключ складає не більше 30 днів.