Гемологічний висновок

Як можна отримати гемологічний висновок і що для цього буде потрібно зробити?

Щоб без проблем експортувати і імпортувати дорогоцінні метали, камені і продукцію, створену з цих виробів на українську територію, під час перевірки митницею потрібно надати гемологічний висновок, видачею якого займається державний орган в особі Міністерства фінансів.

Що ж має на увазі собою слово гемологія? Це наука, основним предметом вивчення якої вважаються самоцвіти (дорогоцінне каміння). Перед тим як отримати вищеописаний висновок, потрібно буде провести експертизу. Зазвичай вона займає не більше трьох днів (якщо об’єкт розміщений в межах міста). Коли ж він розташований за межами населеного пункту, то може знадобитися і п’ять днів.

Під час даної експертизи кваліфікований фахівець повинен виконати ряд дій. В першу чергу, мова йде про:

  • ідентифікації об’єкта експертизи;
  • параметризації цього об’єкту;
  • визначення технологічних характеристик даного об’єкта;
  • оцінка його вартості.

Найважливішим аспектом є наступний: проведення експертизи варто довіряти виключно професіоналу своєї справи, адже його робота впливає на цінову політику матеріалів дослідження, а найголовніше – на їх долю. Завданням експерта є не тільки визначення автентичності, ваги і цінності каменю, але і встановлення, звідки саме походить цей мінерал і не перебував він раніше в ювелірних виробах, як оброблявся і так далі.

Щоб провести гемологічну експертизу, потрібно зробити певну плату. На її розмір впливають нормативно-цінові показники, зазначені в інформаційно-довідкових виданнях конкретних органів.

Специфіка вартості експертизи та нюанси отримання відповідного висновку

Варто відзначити, що в більшості випадків вартість вищеописаної експертизи визначається в індивідуальному режимі і залежить від деяких параметрів. Наприклад, від кількості матеріалу, необхідного для дослідження. Попередньо потрібно відправити відомості, щоб фахівці орієнтовно могли сказати, скільки коштуватиме робота. Діагностичні результати заносяться до державного документ, який має назву гемологічним укладенням.

Фахівці фірми «Стандарт Сервіс» вживатимуть всіх заходів, щоб ви в найкоротші терміни отримали цей висновок. Якщо у вас є питання, ви в будь-який день зможете отримати консультацію і задати їх співробітникам. Хай щастить!