Декларація відповідності

Paperwork

Декларація відповідності

На сьогоднішній день ми бачимо, що держава намагається подбати про кожного громадянина і турбується про його безпеку, це в першу чергу можна побачити на прикладі того, як відбувається контроль за якістю продукції, найбільш важливим елементом якого, є документ під назвою «декларація про відповідність України ».

Отримання даного дозволу можна вважати головною умовою для ринкового обороту безлічі продуктів. Це можна назвати захисною лінією, перейти яку можуть лише зразки, які підтвердили всі свої якісні характеристики після ретельної перевірки. І лише після всіх підтверджень безпеки, після правильної розфасовки і транспортування, випуск у вільний обіг цього товару буде вважатися законним. Тому, прийнято вважати, що декларація відповідності – найбільш важливий етап, завдяки якому продукція потрапляє від виробника до споживача.

Декларація відповідності (Україна) може бути отримана як виробником, так і його офіційним представником через органи сертифікації. Після видачі цього документа вся відповідальність за безпеку споживача і за якість продукту лягає на цю організацію. Тому перевірка контролю якості проводиться найуважнішим чином і відповідно до всіх вимог закону.

Декларація про відповідність відрізняється тим, що тільки громадянин України має право вирішувати питання і заявляти про відповідність продукту нормам і стандартам. Якщо ж виробник не є громадянином нашої держави, він може укласти договір з резидентом про те, щоб той представляв його інтереси на території України.

Для того щоб продукція з’явилася на прилавках магазинів, необхідно правильно скласти маркування, без якого реалізація товарів буде неможлива, пройти всі експертизи відповідно до національного законодавства. Навіть якщо продукт пройшов усі випробування в країні, де був проведений і відповідає всім їх вимогам, це не є підставою для його подальшого поширення в нашій країні.

Для того, щоб правильно оформити декларування відповідності необхідно надати контракт, всю документацію, пов’язану з перевезенням і транспортуванням, інвойс, а також відомості про проведені експертизи та випробуваннях. Цей перелік документів не остаточний і залежить від кожної конкретної ситуації.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *